świat

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wsbwwarcino.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że w obecnym stuleciu trudno żyć, jeżeli nie zna się języków obcych

prawo1
Źródło: flickr.com
Bez angielskiego w dzisiejszych czasach wszyscy z reguły czują się jak zagubieni. W pracy jest on z reguły potrzebny. Przydaje się również podczas wojaży.

Najpopularniejsze kierunki studiów – z jakiego powodu należy studiować informatykę we Wrocławiu?

studia informatyka wrocław
Autor: Vileda
Źródło: Vileda
Jak wiemy, wrocławskie uczelnie cieszą się olbrzymim zainteresowaniem nie tylko wśród naukowców, ale i pośród studentów. Znajdujące się tu uczelnie gwarantują nauczanie na rzeczywiście najwyższym poziomie, wobec czego nic dziwnego, iż studenci nie posiadają problemów ze znalezieniem pracy w zawodzie już po zakończeniu studiów.

Czy trzeba czuć przerażenie przed uczeniem się języków innych narodów?

Busem przez świat
Autor: BusemPrzezSwiat.pl
Źródło: BusemPrzezSwiat.pl
Dzisiejszy świat jest wart grzechu, zdaje się myśleć człowiek, który przypuszcza, że może wszystko. da się objechać świat,da się zmieniać pracę co jakiś czas, można również rzucić wszystko i udać się do Anglii. Można… ale czy na pewno? zawsze nas coś ogranicza, które skazują nas na pozostanie w obecnym stanie. Dlaczego tak jest? Wydaje się, że główną przeszkodą jest nasz lęk. Jak sobie dać z nim radę?

Polski przecież nie jest taki trudny!

obcokrajowcy
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Pomimo szalejącego kryzysu, możemy spostrzec olbrzymie zainteresowanie zagranicznych firm naszym państwem. Wielu ludzi biznesu z całego świata decyduje się na takie ogromne ryzyko i chce założyć interes nad Wisłą. I zazwyczaj im się to udaje. W dużych miastach Polski możemy zauważyć dużą liczbę obcokrajowców, którzy są już nieodłączną częścią naszego społeczeństwa. Nikogo już nie dziwi język angielski, czy francuski, usłyszany w porannym autobusie.
Syndicate content