świat

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wsbwwarcino.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Najpopularniejsze kierunki studiów – z jakiego powodu należy studiować informatykę we Wrocławiu?

studia informatyka wrocław
Autor: Vileda
Źródło: Vileda
Jak wiemy, wrocławskie uczelnie cieszą się olbrzymim powodzeniem nie jedynie pośród naukowców, ale i pośród studentów. Znajdujące się tutaj uczelnie gwarantują nauczanie na rzeczywiście najwyższym poziomie, wobec czego nic dziwnego, że studenci nie posiadają problemów ze znalezieniem pracy w zawodzie już po zakończeniu studiów.

Czy trzeba czuć przerażenie przed uczeniem się języków innych narodów?

Busem przez świat
Autor: BusemPrzezSwiat.pl
Źródło: BusemPrzezSwiat.pl
Obecny świat jest wart grzechu, wydaje się myśleć człowiek, który jest przekonany, że może wszystko. da się objechać świat,da się zmieniać pracę co jakiś czas, można też rzucić wszystko i udać się do Anglii. Można… ale czy na pewno? zawsze nas coś ogranicza, które skazują nas na pozostanie w obecnym stanie. Z czego one wynikają? Wydaje się, że główną przeszkodą jest nasza obawa. Jak sobie z nim radzić?

Polski przecież nie jest taki trudny!

obcokrajowcy
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Mimo szalejącego kryzysu, możemy spostrzec olbrzymie zainteresowanie firm z zagranicy Polską. Wielu biznesmenów z całego świata decyduje się na to ogromne ryzyko i postanawia robić interesy nad Wisłą. I zazwyczaj im to wychodzi. W wielkich miastach Polski można zauważyć dużą ilość ludzi z całego świata, którzy stali się nieodłączną częścią polskiego społeczeństwa. Nikogo już nie ekscytuje język angielski, czy niemiecki, usłyszany w porannym tramwaju.
Syndicate content