życie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wsbwwarcino.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak wybrać kierunek studiów?

hasło
Wybór kierunku studiów to pierwszy krok w dojrzałe życie. Od tejże decyzji zależy w dużej mierze nasza przyszłość na zawodowym gruncie. Jakim sposobem podjąć odpowiednią decyzję, jaka zagwarantuje nam równocześnie możność rozwijania własnych zainteresowań jak też rzeczywistą szansę na odnalezienie pracy po skończeniu studiów?


Kontrakcja na to pytanie nie jest prosta.

Szkolne perypetie - czyli jak pomóc dzieciom przy szkolnych zadaniach

Rosjanie
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Lata szkolne stanowią trudny okres nie tylko dla dzieci, ale również dla ich rodziców. W razie problemów robimy wszystko, aby wspomóc nasze pociechy.

Jak skrzywdzony humanista, to triumfujący ścisłowiec

Nauka: humaniści vs. ścisłowcy
Autor: shho
Źródło: http://sxc.hu
Jeśli humanista twierdzi, iż „świat schodzi na psy”, to ścisłowiec zacznie zawieszać na nim te czworonogi, prezentując swoją przewagę w dzisiejszej rzeczywistości. Słowa humanisty oczywiście są zbyt jednoznaczne, ponieważ świat jest za bardzo złożony, ażeby mówić o nim w sposób czarno-biały, jednakże powinniśmy potwierdzić, iż ludzie o bardziej matematycznych czy fizycznych (ścisłe nauki) zdolnościach mająnieznacznie łatwiej. A co się dzieje w tym momencie z humanistami? Albo mają jakiś pomysł, lub sfrustrowani udają się do Urzędu Pracy.

W jaki sposób przygotowywać się na przybycie na świat dziecka?

wózek dla dziecka
Autor: X-lander
Źródło: X-lander
Nie da się ukryć faktu, ze nadzwyczaj duża część naszego społeczeństwa pragnie w przyszłości posiadać dziecko. Taki stan rzeczy rzecz jasna jest jak najbardziej naturalny, bowiem często przedłużenie naszego gatunku oraz przede wszystkim jest miłość, która niejednokrotne skłania nas do prokreacji.
Syndicate content