życie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wsbwwarcino.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak wybrać kierunek studiów?

hasło
Dobór kierunku studiów to pierwszy krok w dorosłe życie. Od podjętej przez nas decyzji zależy w ogromnej mierze nasza przyszłość na profesjonalnym gruncie. Jakim sposobem podjąć właściwą decyzję, która zagwarantuje nam jednocześnie możliwość rozwijania swych zainteresowań oraz rzeczywistą szansę na odszukanie pracy po skończeniu studiów?


Kontrakcja na to pytanie nie jest prosta.

Szkolne perypetie - czyli jak pomóc dzieciom przy szkolnych zadaniach

Rosjanie
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Lata szkolne stanowią niełatwy czas nie tylko dla uczniów, ale niejednokrotnie i dla ich rodzin. Kiedy pojawiają się pierwsze problemy robimy wszystko, aby wspomóc nasze pociechy.

Jak skrzywdzony humanista, to triumfujący ścisłowiec

Nauka: humaniści vs. ścisłowcy
Autor: shho
Źródło: http://sxc.hu
Jeśli humanista twierdzi, iż „świat schodzi na psy”, to ścisłowiec zacznie zawieszać na nim te czworonogi, prezentując swoją przewagę w dzisiejszej rzeczywistości. Słowa humanisty oczywiście są zbyt jednoznaczne, ponieważ świat jest za bardzo złożony, ażeby mówić o nim w sposób czarno-biały, jednakże powinniśmy potwierdzić, iż ludzie o bardziej matematycznych czy fizycznych (ścisłe nauki) zdolnościach mająnieznacznie łatwiej. A co się dzieje w tym momencie z humanistami? Albo mają jakiś pomysł, lub sfrustrowani udają się do Urzędu Pracy.

W jaki sposób przygotowywać się na przybycie na świat dziecka?

wózek dla dziecka
Autor: X-lander
Źródło: X-lander
Nie da się ukryć faktu, ze niezmiernie duża część naszego społeczeństwa pragnie w przyszłości posiadać dziecko. Taki stan rzeczy rzecz jasna jest jak najbardziej naturalny, bowiem po wielokroć przedłużenie naszego gatunku oraz przede wszystkim jest miłość, która niejednokrotne skłania nas do prokreacji.
Syndicate content