akcesoria

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wsbwwarcino.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak wybierać dobre rzeczy dla niemowląt

paputki skórzane dla dzieci
Autor: Wawel Service
Przyjście na świat długo oczekiwanego malucha wprawia w zachwyt całą familię: od prababć począwszy, a na dzieci kuzynkach finalizując. Każdy stara się ofiarować prezent, a nim zwykle są zabawki. Z kolei białogłowy wprost kochają wybierać niewielkie ubranka, czyli body albo kurteczki.

Niezbędne artykuły dla niemowląt oraz odrobinę starszych dzieci

płótno - ubrania
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Do pierwszego czerwca pozostało nam już bardzo mało dni. Bardzo dużo rodziców z pewnością już teraz zastanawia się nad wyborem prezentu na swoich pociech.

Ciekawe propozycje na wspaniałą aranżację dziecięcego pokoju

niemowlak w pokoju
Autor: Alexander Torrenegra
Źródło: http://www.flickr.com
Pokój dziecięcy musi być wnętrzem, w którym nasz maluszek w przyjemnością będzie przebywać. Dzięki odpowiednio dobranym dekoracjom, obecnie uda nam się naprawdę w łatwy sposób urządzić ciekawe wnętrze, które spodoba się niejednemu maluchowi. W przypadku starszych pociech warto kupować poszczególne produkty dekoracyjne, mając na uwadze ich preferencje.

Przygotowujemy się na przyjście dziecka

Autor: www.babymama.pl
Na tę chwilę czekamy całe nasze życie. Przyjście na świat dziecka to doniosłe wydarzenie. Nareszcie, po przedłużających się dziewięciu miesiącach czekania, nasz maluszek pojawia się na świecie. I nagle, wraz z jego pierwszym płaczem, uświadamiamy sobie, że nasze obecne bytowanie nigdy nie będzie już takie jak wcześniej. Jesteśmy odpowiedzialni za nasze maleństwo. Odczuwamy niesamowitą euforię, pomieszaną z wielkim niepokojem.
Syndicate content