akcesoria

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wsbwwarcino.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak wybierać dobre rzeczy dla niemowląt

paputki skórzane dla dzieci
Autor: Wawel Service
Narodziny długo oczekiwanego malucha wprawia w zachwyt całą familię: od prababć zaczynając, a na najmłodszych kuzynkach finalizując. Każdy stara się ofiarować podarunek, a nim zazwyczaj będą zabawki. Z kolei białogłowy bezpośrednio uwielbiają kupować małe ubranka, zatem body lub kurteczki.

Niezbędne artykuły dla niemowląt oraz odrobinę starszych dzieci

płótno - ubrania
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Do dnia 1 czerwca pozostało nam już bardzo niewiele dni. Wielu rodziców na pewno już dzisiaj głowi się nad wyborem podarunku na swoich dzieci.

Ciekawe propozycje na wspaniałą aranżację dziecięcego pokoju

niemowlak w pokoju
Autor: Alexander Torrenegra
Źródło: http://www.flickr.com
Pokój dziecięcy musi być wnętrzem, w którym nasz maluszek w przyjemnością będzie przebywać. Dzięki poprawnie dostosowanym dekoracjom, współcześnie można naprawdę w łatwy sposób urządzić niezwykłe wnętrze, które spodoba się niejednemu maluchowi. W przypadku starszych pociech należy wybierać określone akcesoria dekoracyjne, mając na względzie ich preferencje.

Przygotowujemy się na przyjście dziecka

Autor: www.babymama.pl
Na tę chwilę czekamy całe nasze życie. Narodziny dziecka to doniosłe wydarzenie. W końcu, po przedłużających się kilku miesiącach wyczekiwania, nasz maluszek pojawia się na świecie. I nagle, razem z jego przeraźliwym płaczem, zdajemy sobie sprawę, że nasze obecne bytowanie nigdy nie będzie już takie jak wcześniej. Staliśmy się odpowiedzialni za to dziecko. Odczuwamy niesamowitą euforię, pomieszaną z wielkim niepokojem.
Syndicate content