akcesoria

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wsbwwarcino.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jak wybierać dobre rzeczy dla niemowląt

paputki skórzane dla dzieci
Autor: Wawel Service
Narodziny długo oczekiwanego malucha wprawia w zachwyt całą familię: od prababć zaczynając, a na najmłodszych kuzynkach finalizując. Każdy stara się ofiarować podarunek, a nim zazwyczaj będą zabawki. Z kolei białogłowy bezpośrednio uwielbiają kupować małe ubranka, zatem body lub kurteczki.

Niezbędne artykuły dla niemowląt oraz odrobinę starszych dzieci

płótno - ubrania
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Do pierwszego czerwca zostało nam już bardzo niewiele dni. Mnóstwo rodziców na pewno już teraz głowi się nad wyborem podarunku na swoich dzieci.

Ciekawe propozycje na wspaniałą aranżację dziecięcego pokoju

niemowlak w pokoju
Autor: Alexander Torrenegra
Źródło: http://www.flickr.com
Pokój dziecięcy powinien być pomieszczeniem, w którym nasz maluszek w przyjemnością będzie przebywać. Dzięki poprawnie dobranym dekoracjom, obecnie uda nam się naprawdę w łatwy sposób urządzić niezwykłe wnętrze, które przypadnie do gustu niejednemu dziecku. W przypadku starszych pociech należy kupować określone akcesoria dekoracyjne, mając na uwadze ich preferencje.

Przygotowujemy się na przyjście dziecka

Autor: www.babymama.pl
Na tę chwilę oczekujemy całe nasze życie. Przyjście na świat dzidziusia to uroczyste wydarzenie. Nareszcie, po przedłużających się kilku miesiącach wyczekiwania, nasz potomek przychodzi na świat. I nagle, razem z jego przeraźliwym płaczem, zdajemy sobie sprawę, że nasze dotychczasowe życie nigdy nie będzie już takie samo. Jesteśmy odpowiedzialni za swoje dziecko. Odczuwamy niesamowitą euforię, pomieszaną z wielkim niepokojem.
Syndicate content