angielski

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wsbwwarcino.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jeśli potrzebujesz doszlifować swój angielski, zapisz się na wskazane lekcje językowe

angielski
Autor: University of the Fraser Valley
Źródło: http://www.flickr.com
Nikt nie ma wątpliwości, że angielski okazuje się najistotniejszych wśród języków obcych i jego nauka daje same profity. Język ten jest nieoceniony w pracy, jak również w życiu prywatnym. Dobrze jest szlifować swój angielski, aby móc komunikować się na każdej płaszczyźnie.

Nauka języka angielskiego wśród dzieci i osób dojrzałych

angielski
Autor: Kaplan International English
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie nauka języków obcych stała się w zasadzie koniecznością dla wielu osób. Ze znajomości języków wypływa bowiem wiele rozmaitych korzyści, związanych przede wszystkim z łatwiejszym podróżowaniem i tworzeniem kontaktów z mieszkańcami obcych państw. Na dzień dzisiejszy natomiast przemieszczanie się z kraju do kraju jest duzo prostsze niż dawniej, toteż tym bardziej dobrze jest poznać języki i kulturę innych krajów.

Obecnie język obcy to podstawa

Flagi francuskie
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Otwarcie na świat wymaga całkowitego profesjonalizmu. Można się z tym zgodzić nie orientując się do końca w czym rzecz. To dość logiczne, zawodowcy przeważnie są raczej przygotowani, nawet wtedy, gdy nie do końca są w formie.

Dlaczego dobrze jest uczyć się języków z fiszek?

słowniki
Autor: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z niebywale popularnych metod nauki języków obcychfiszki. Angielski, niemiecki, francuski, hiszpański – niezależnie od wybranego języka, przyswajanie nowych słów jest dzięki nim dużo szybsze i prostsze.

Angielski to w dzisiejszych czasach podstawowy język

Podręczniki do nauki języków
Autor: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com
Kogo by nie zapytać wszyscy mówią po angielsku. Oczywiście mówimy o grupie wiekowej do 30 lat, bo bardziej wiekowi nawet nie mają tego typu pewności, skoro nigdy nie uczyli się tego języka. Z czego to wynika?

Rola wyspecjalizowanego tłumacza

tłumaczenia
Autor: U.S. Embassy Tel Aviv
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszym świecie znajomość obcej mowy jest wartością niezwykle przydatną. Dzięki temu można komunikować się z ludźmi z innych krajów, między innymi w trakcie podróży za granicę. Międzypaństwowe kontakty są również niezmiernie istotne w sferze biznesu.

Efektywny sposób na naukę języka angielskiego

zwiększ umiejętności językowe z angielskiego
Źródło: http://www.sxc.hu
Dzisiejszy rynek pracywymaga od nas w pierwszym rzędzie mobilności i wszechstronności. Musimy być fachowcami i to najlepiej co najmniej w paru dziedzinach, wtedy to mamy większą szansę na odnalezienie się na rynku pracy.

Języki obce? Powrót do dawnych czasów, czyli moda na rosyjski

konferencja z lektorem
Autor: US Embassy Madrid
Źródło: http://www.flickr.com
W okresie socjalizmu nikt (poza nielicznymi wyjątkami) nie władał angielskim. Zamiast tego wielka ilość ludzi potrafiła się dogadać w języku rosyjskim. Rosyjski był w każdym miejscu: w uczelniach wyższych, w szkole, nie było innej opcji, obowiązkiem było się go uczyć, gdyż nasz „bratni” sąsiad kontrolował czujnie też na nasze kształcenie. Jednocześnie, nasza gospodarka była uzależniona od ZSRR, tak więc trochę nielogicznym byłoby się uczyć innych języków obcych, no chyba, że dla własnych ambicji. Ten stan nagle zmienił się w latach dziewięćdziesiątych.

Do którego wrocławskiego liceum dobrze jest pójść?

nauczyciele i uczniowie
Autor: Maryland GovPics
Źródło: http://www.flickr.com
Znaczący niż demograficzny sprawia, że szkoły średnie niejako bardziej ochoczo zapraszają do nauki także takich trochę gorszych uczniów. Jednakowoż ciągle są te wrocławskie licea, które zasadniczo są znane z tego, iż ciężko w sumie dostać się w ich progi. Prawda jest taka, że tego typu właśnie placówki edukacyjne są najsolidniejsze. Zatem jeśli ktoś jest naprawdę zdolnym gimnazjalistą, a na dodatek cechuje się dużymi ambicjami, z całą pewnością musi zwracać własną uwagę na wszystko co ma związek z liceami we Wrocławiu.

Zostań tłumaczem języka angielskiego!

tłumaczenie
Autor: _ Kripptic
Źródło: http://www.flickr.com

Obecnie język angielski bez wątpienia zalicza się do najpopularniejszych językówwybieranych przez studentów uczelni wyższych. Filologia angielska jest obecnie bardzo obleganym kierunkiem, przez co nie ma raczej niczego szczególnie dziwnego w tym, że na współczesnym rynku znajdziemy tak wielu różnych ludzi dysponujących znacznym kwalifikacjami związanymi z tym właśnie językiem.
Syndicate content