drewno

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wsbwwarcino.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Zabawki bawią, lecz także edukują!

zabawka
Autor: Liz
Źródło: http://www.flickr.com
Dziecko, które nie uwielbia się bawić własnymi zabawkami jakby nie patrzeć nie zdarza się zbyt często. To całkowicie zwykły widok, gdy dziecko prosi swoich rodziców o zakup jakiejś zabawki. Wiadoma kwestia: polscy rodzice nie są w stanie spełniać dosłownie wszystkich próśb własnego dziecka i to wcale nie rozchodzi się tylko o ograniczone możliwości finansowe. Po prostu dziecko nie powinno być specjalnie rozpieszczone, bo potem będzie miało dużo trudniejszy start w dorosłe życie. A przecież zadaniem każdego rodzica jest to by zagwarantować swojej latorośli najlepsze życie!

Odrobina informacji o placach zabaw

plac zabaw dla dzieci
Autor: sikeri
Źródło: http://www.flickr.com
Zarówno dla najmłodszych, jak i dla odrobinę starszych dzieci zabawa jest niezwykle ważną częścią życia. Poprzez zabawę najmłodsi zdobywają nowe wiadomości, jak również uczą się działania w grupie, dzielenia się i generalnie życia w społeczeństwie. Nieprawidłowe jest twierdzenie części rodziców, którzy sądzą, że dziecko powinno być trzymane pod kloszem, z daleka od innych dzieci, które mogą mieć na nie szkodliwy wpływ. Tak samo szkodliwe jest izolowanie pociechy od wszelkiego rodzaju niebezpieczeństw, chociażby od infekcji i schorzeń wynikających z długotrwałego przebywania w grupie innych dzieci.

Różnorodny asortyment mebli – jak je współcześnie wybierać, aby mieć gwarancję zadowolenia?

biurko
Autor: Studio Caramella
Źródło: Studio Caramella
Dzisiejszy rynek proponuje bogaty asortyment atrakcyjnych artykułów, od urządzeń AGD i RTV po różnego rodzaju kosmetyki lub produkty żywieniowe. W teorii, mogłoby się wydawać, że dla zwyczajnego konsumenta jest to bardzo korzystna sytuacja, ponieważ może się zdecydować na kupno wyrobów odpowiadających jego wymaganiom. W praktyce jednak wybór jest niekiedy bardzo trudny, wobec tego trzeba zachować ostrożność i starać się odpowiedzialnie podejmować decyzje zakupowe. Tak samo trzeba postępować zakupując meble do własnego domu lub mieszkania.
Syndicate content