materac

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wsbwwarcino.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Mata edukacyjna i kołyska na start. Zabawki edukacyjne dla noworodków

Mata piankowa – puzzle
Autor: www.babymama.pl
Źródło: www.babymama.pl
Maty edukacyjne to zabawki, którymi bawić się mogą niemowlaki już od trzeciego miesiąca życia. Nazywane są matami edukacyjnymi, jako że ich zadanie polega na pobudzeniu zmysłów malucha zarówno wzroku, słuchu jak i dotyku.

Sprężyny są dookoła

Czy zdajecie sobie sprawę z tego, że sprężyny są w całym naszym domu? Wystarczy rozejrzeć się dookoła, aby wskazać”wyliczyć co najmniej parę przedmiotów, których funkcjonowanie w taki czy inny sposób wykorzystuje sprężyny. Chociażby dla zabawy warto zastanowić się, które z naszych domowych sprzętów i urządzeń wykorzystują sprężyny.

Sprężyny - gdzie się ich używa?

Dwustronny materac z kolekcji TRENTE w opcji H3
Autor: Beds.pl
Źródło: Beds.pl
Czy zdajecie sobie sprawę z tego, że sprężyny są w większości przedmiotów codziennego użytku? Trzeba tylko porozglądać się dookoła, żeby wskazać”wyliczyć co najmniej kilka przedmiotów, których funkcjonowanie w ten czy inny sposób wykorzystuje sprężyny. Chociażby w ramach rozrywki możemy zastanowić się, które z naszych domowych sprzętów i urządzeń wykorzystują działanie sprężyn.

Co wiesz o sprężynach?

Sprężyny
Źródło: http://www.vanel.com
Czy zauważyliście, iż sprężyny znajdują się w całym naszym domu? Należy tylko porozglądać się wokół siebie, by wskazać”wyliczyć przynajmniej kilka rzeczy, których funkcjonowanie w ten czy inny sposób wykorzystuje sprężyny. Chociażby w ramach rozrywki możemy zastanowić się, które z naszych domowych mebli i urządzeń wykorzystują sprężyny.

Sprężyny są wszędzie

Sprężyny
Źródło: http://www.vanel.com
Czy zdajecie sobie sprawę z tego, iż sprężyny są w całym naszym domu? Wystarczy porozglądać się dookoła, żeby wskazać”wyliczyć co najmniej kilka przedmiotów, których działanie w taki czy inny sposób wykorzystuje sprężyny. Świetnym przykładem będzie chociażby zegarek. Oczywiście, sprężynka w zegarku jest maleńka, lecz bardzo istotna.
Syndicate content