pieniądze

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wsbwwarcino.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Nie masz żadnego pomysłu na wymarzoną pracę? Zawsze możesz też zostać informatykiem!

programista w pracy
Autor: Tim Regan
Źródło: http://www.flickr.com
Nie da się zaprzeczyć, iż w obecnych czasach bynajmniej nie jest prosto znaleźć pracę, która nie tylko będzie Cię satysfakcjonować, ale również okaże się trafionym pomysłem na zarobienie sporej ilości pieniędzy. Niby według znanego przysłowia pieniądze szczęścia nie dają, jednakże nie sposób zaprzeczyć, że zdecydowanie ułatwiają życie.

8 zagadnień nt. edukacji

Naprawa samochodu
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Kiedy pojawiła się w Polsce moda na studiowanie, w latach 90-tych, zupełnie zapomnieliśmy o wykształceniu zawodowym. A szkoda, bo dzisiaj brakuje tego typu fachowców. Wielu jest magistrów różnorodnych kierunków bez widoków na bardziej udane życie, którzy nierzadko emigrowali za granicę, by jakoś żyć, a mała jest ilość specjalistów z prawdziwego zdarzenia. Właściwie Ci też wyjechali, gdyż tam zarobią zdecydowanie większe pieniądze.

W jaki sposób przyszykować córkę do roli ucznia

szkoła
Autor: daryl_mitchell
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadanie dziecka to dla wielu spełnienie marzeń. Wielu przyszłych rodziców marzy, planuje i wymyśla imię, kreuje scenariusze dla swojej pociechy, wszystko to z miłości. A później zbliża się dzień porodu, następnie rzeczywistość, która wychowanie dziecka uzależnia od czasu i pieniędzy.

Jakie szanse stoją przed pedagogami w okresie niżu demograficznego?

Dzieci w szkole, nauka
Autor: www.flickr.com
Źródło: www.flickr.com
Nauczyciele aktualnie nie są już raczej tzw. świętymi krowami. Przecież dzisiaj mamy znaczący niż demograficzny. Jeśli uległa zmniejszeniu ilość uczniów, nie może za bardzo zdziwić, że bezrobocie to coraz poważniejsze zjawisko wśród nauczycieli. Naturalnie sytuacja nauczycieli nie jest aż tak bardzo katastrofalna. W zasadzie ci dobrzy nauczyciele w dalszym ciągu robią to co umieją najlepiej. Zresztą byłoby dobrze, gdyby zawsze przechodzili na zwolnienie bądź wcześniejszą emeryturę tacy nauczyciele, którzy całkowicie nie nadają się do tego niezmiernie ciężkiego zawodu.
Syndicate content