przykłady

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wsbwwarcino.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Sprężyny są dookoła

Czy zdajecie sobie sprawę z tego, że sprężyny są w całym naszym domu? Wystarczy rozejrzeć się dookoła, aby wskazać”wyliczyć co najmniej parę przedmiotów, których funkcjonowanie w taki czy inny sposób wykorzystuje sprężyny. Chociażby dla zabawy warto zastanowić się, które z naszych domowych sprzętów i urządzeń wykorzystują sprężyny.

Sprężyny - gdzie się ich używa?

Dwustronny materac z kolekcji TRENTE w opcji H3
Autor: Beds.pl
Źródło: Beds.pl
Czy zdajecie sobie sprawę z tego, że sprężyny są w większości przedmiotów codziennego użytku? Trzeba tylko porozglądać się dookoła, żeby wskazać”wyliczyć co najmniej kilka przedmiotów, których funkcjonowanie w ten czy inny sposób wykorzystuje sprężyny. Chociażby w ramach rozrywki możemy zastanowić się, które z naszych domowych sprzętów i urządzeń wykorzystują działanie sprężyn.

Co wiesz o sprężynach?

Sprężyny
Źródło: http://www.vanel.com
Czy zauważyliście, iż sprężyny znajdują się w całym naszym domu? Należy tylko porozglądać się wokół siebie, by wskazać”wyliczyć przynajmniej kilka rzeczy, których funkcjonowanie w ten czy inny sposób wykorzystuje sprężyny. Chociażby w ramach rozrywki możemy zastanowić się, które z naszych domowych mebli i urządzeń wykorzystują sprężyny.

Sprężyny są wszędzie

Sprężyny
Źródło: http://www.vanel.com
Czy zdajecie sobie sprawę z tego, iż sprężyny są w całym naszym domu? Wystarczy porozglądać się dookoła, żeby wskazać”wyliczyć co najmniej kilka przedmiotów, których działanie w taki czy inny sposób wykorzystuje sprężyny. Świetnym przykładem będzie chociażby zegarek. Oczywiście, sprężynka w zegarku jest maleńka, lecz bardzo istotna.
Syndicate content