słowniki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wsbwwarcino.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

W obecnych czasach poznawanie języków obcych jest obowiązkowe

Nauka z komputerem
Autor: Goleudy Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Warto uczyć się języków, choćby biorąc pod uwagę fascynującą przygodę, dzięki, której poznajemy dany obszar kulturowy, obyczaje, wierzenia, kulturę czy historię. Znajomość języków to także dużo większa szansa na znalezienie lepszej posady. Według rożnych badań rośnie w Polsce odsetek ludzi mogących się pochwalić znajomością chociaż jednego języka obcego. Wśród młodych zdecydowana większość osób posługuje się językiem angielskim, wśród starszych język rosyjski jest najbardziej popularny.

Odszukać własną indywidualną siłę i nauczyć się języka innego kraju

nauczycielka angielskiego
Autor: Department of Foreign Affairs and Trade
Źródło: http://www.flickr.com
Chcesz zabłysnąć? Naucz się czegoś rzadkiego, zaskocz czymś niezwyczajnym. Możesz przecież być morsem, fakirem czy połykaczem ognia. Nieźle brzmi, prawda? Możesz też wspomnieć, że prowadzisz czynną naukę języka tybetańskiego, wyciągnąć słownik i udowodnić niedowiarkom, że faktycznie czytasz w tym nieznanym języku. Masz możliwość robienia wiele rzeczy, jednakże największym twoim zagrożeniem może być nie dane wyzwanie, a multum możliwości, których nigdy nie wykorzystasz.

Nieznane języki innych krajów – większe możliwości na polskim rynku pracy

studia
Źródło: http://www.sxc.hu/
Zachęcają nas do nauki języków znanych. Wspomina się, ucz się niemieckiego, francuskiego lub hiszpańskiego. Czy nie będzie lepiej włoskiego albo rosyjskiego. Angielski już znasz, drugi taki język też będzie Ci potrzebny. To wszystko jest prawdą, znajomość angielskiego to minimum, lecz wybór kolejnego jest niezmiernie kluczowy. Jednakże zachęcamy do wyboru mniej popularnego, bardziej zaskakującego języka. Może to być na przykład rumuński, serbski, słowacki czy słoweński.

Czy nauka języka khmerskiego jest naprawdę tak ciężkie

uczeń
Autor: www.audio-luci-store.it
Źródło: http://www.flickr.com
Nie będzie to artykuł o językach obcych używanych przez obce cywilizacje , choć patrząc uczciwie, jaką skalę trudności prezentują ciężko uciec od wrażenia, że mamy do czynienia z czymś niezwykłym. W tym artykule opowiemy o niezwykłych językach obcych, główni aktorzy to japoński, kazachski, khmerski, koptyjski.
Syndicate content