Chyba nie istnieje rodzic, który nie miałby pojęcia o firmie stworzonej z myślą o dzieciach Fisher Price. Są nadzwyczajnie kolorowe, podsycające ciekawość naszego malucha i zaprojektowane tak, aby ułatwiały i pobudzały rozwój dziecka, doskonaliły jego sprawność w małych rączkach i aby bezpośrednio dawały mu mnóstwo frajdy.

pluszowe zabawki

Autor: Tim Walker
Źródło: http://www.flickr.com
Zabawki edukacyjne Fisher Price przychodzą z pomocą naszym dzieciom w poznawaniu świata dźwięków, barw, w polepszaniu zdolności manualnych, twórczego myślenia i kreatywności. Ukochanym przez maluchy produktem tej firmy jest Garnuszek na Klocuszek, który jest w stanie zaciekawić zabawą malucha na wiele błogich chwil. Albowiem to przecież poprzez zabawę nasza pociecha przyswoi naukę liczb oraz identyfikacji kształtów i kolorów. Maluch ma obowiązek wetknąć do odpowiednich otworów klocki, a kolorowy brzuchaty Jegomość w nagrodę rozbrzmiewa wesołym śmiechem, rozprawia o tym jakie mają kształty i jakie znajdują się na nich cyfry. Proponuję: zobacz tam.

Przedstawia wpadające szybko w ucho piosenki i porozumiewa się z dzieckiem w języku polskim. Ale zabawki to nie tylko zabawki. To także wyprawka dla naszego malucha, np.

Jeśli czytasz o publikującej fascynującą Cię treść nowej stronie, to wcześniej zweryfikuj info (http://twoja-galeria.eu/wydruki-na-plotnie/47-salon/) w kontekście źródeł, z których pobiera ona dane.

butelki, chodziki, łóżeczka i elektroniczne nianie. Zaoferujmy więc naszym dzieciom ciekawą zabawkę. Gdy obserwujemy, jak swoimi niedużymi rączkami próbuje włożyć kwadrat do owalnego otworu, nie przerywajmy, aby zaprezentować odpowiedni sposób. Dzięki owym zabawkom możemy obserwować, jak dziecko uczy się radzenia z problemami i opanowuje umiejętności, z których będzie korzystać do końca życia. Wszyscy wiemy, że zabawa jest istotnym elementem rozwoju dziecka. Wśród polskich producentów także zaobserwujemy ciekawe modele, które zauroczą nasze dziecko, np. firmy Wader. Szczegóły propozycji: info

To firma, która od wielu lat zajmuje wysokie miejsce czołówce europejskich producentów zabawek z tworzywa sztucznego dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży dziecięcej. Duża część zabawek posiada niezliczoną ilość ruchomych elementów, dzięki czemu zabawa nigdy się nie znudzi, posiadają wiele możliwości np. duże auta pełnią rolę jeździka. Mają cudowne, żywe kolory i ciekawe projekty, sprawdzają się zarówno do zabawy w domu, jak i na powietrzu. Wader to proste, ale kreatywne zabawki w podstawowych kształtach i kolorach, aby nasze dzieci mogły od samego początku lepiej poznawać świat.