Z własnego doświadczenia wiemy, że kupowanie rzeczy dla malucha, a w szczególności dla niemowlęcia nie jest sprawą jasną i bezsporną.

Buciki dla niemowląt

Autor: Sklep Stylowedziecko.pl
Źródło: http://www.stylowedziecko.pl
W hipermarketach są tysiące przepięknych ciuszków dla noworodków jak też bobasów, ale – niestety – najmniej jedna druga z nich całkowicie niewygodna w zastosowaniu, czasem dla dziecka, niekiedy dla rodzica. Czym więc pokierować się kupując ubranka dla naszego niemowlaka? Oto parę naszych rad.

Wybieramy wyroby uszyte z materiałów wysokiej próby. Przede wszystkim, takie towary są najodpowiedniejsze dla pociech – nie powodują uczuleń, obtarć jak też są wygodne. Po drugie, nasze oseski potrzebują dosyć częstej zmiany ubrań, zaś ubranka prania. Ciuszki muszą wytrzymać przeto próbę czasu (czyt. „częstego prania”), nie mogą się w praniu kurczyć lub rozciągać, lub tracić zabarwienia. W przypadku ubranek mamy do doboru rozliczne warianty bawełny, w tym najdelikatniejszą z nich organiczną bawełnę.

Wybieramy fatałaszki z delikatnych tkanin, nie uwierające malucha.

Ciekawią Cię dalsze wiadomości (https://www.wsiz.wroc.pl/certyfikacje-i-kursy/) na ten temat? To świetnie, bo z chęcią przygotowaliśmy dla Ciebie następne ciekawe zagadnienia.

Buciki dla niemowląt a także jeansy w rozmiarze 62 wyglądają ślicznie, jednakże zapewne to najmniej wygodne ubiory jakie można sobie wyobrazić dla naszego niemowlaczka. Dobierajmy pajacyki dla niemowląt z delikatnych materiałów, bez zapięć, kołnierzyków itp., które mogą drażnić bądź uwierać małego człowieka.

Wybieramy produkty popularnych wytwórców garderoby dziecięcej. Mogą to być producenci krajowi – mamy kilka znakomitych firm w Polsce, które to szyją ubranka dla dzieci rzeczywiście wysokiej próby. Są także inne firmy – głównie europejskie, jakie można na pewno polecić. Ubranka oraz buciki dla niemowląt dobrych wytwórców są solidne, nie tracą fasonu jak też kolorów, a materiały, z jakich są stworzone nie podrażniają skóry malucha. No i przede wszystkim wystarczą na dłużej, a nawet mogą służyć kolejnemu maleństwu. Body dla bobaska nabywamy najlepiej tzw. kopertowe lub zapinane z przoduj. Nie wyobrażacie sobie, jakim wyzwaniem dla nowo upieczonych rodziców jest przełożenie przez głowę noworodka body zapinanego przy szyi albo z tzw. łódeczką. Rzecz jasna wszystkiego można się nauczyć i to prędko, jednak po co tak sobie utrudniać życie, jeśli możemy przebierać wśród całej palet wyrobów.