Stolica Dolnego Śląska, jako miasto wysoce atrakcyjne pod względem turystycznym i jednocześnie uniwersyteckie, posiada świetną bazę pod rozwój urozmaiconej bazy gastronomicznej oraz hotelarskiej.

Można się o tym przekonać śledząc chociażby witryny internetowe, gdzie hasło „restauracja Wrocław”, czy hotel Wrocław, ujawnia mnóstwo ofert zadziwiających dużym zróżnicowaniem. Lokale gastronomiczne Wrocławia są w stanie zauroczyć tłumy odwiedzających miasto turystów. Ich wielość i zróżnicowanie pozwala także mieszkańcom na interesujące kulinarne podróże po swoim mieście. Przemieszczając się od restauracji do restauracji można odkrywać kulinarny świat nie wyjeżdżając miasta.

To, co ma do zaoferowania stolica Dolnego Śląska w zakresie gastronomii i hotelarstwa jest z penością warte zainteresowania. Jednakowoż nie tylko samo miasto dostarcza interesującej oferty. Także okolice Wrocławia słyną z zasobności w hotele i restauracje godne uwagi. Jest taki manor house, pałac odrowążów chlewiska – sprawdź – 4 km od Wrocławia, który przyciąga swoim zniewalającym urokiem grono gości. Pałac, który stosunkowo niedawno został przeistoczony w ekskluzywny hotel, nazywa się Brzezina. Jest on malowniczo położony w imponująco utrzymanym parku. Historia pałacu bierze swój poczatek w XVIII wieku. Obiekt został zbudowany w stylu barokowym, a jego pierwszym użytkownikiem był von Heermann. W późniejszych latach pałac pass błonie (powołaj się na nas) był parę razy przebudowywany i rozmaicie historia się z nim obchodziła. Gdy minął okres socjalizmu, w czasie którego obiekt zatracił swoje reprezentacyjne funkcje, nadszedł czas powrotu do świetności. Nietrudno natrafić na wzmiankę o Pałacu Brzezina ukazującym swoją nową, dzisiejszą odsłonę wpisując w wyszukiwarkę internetową hasło „sale szkoleniowe we wrocławiu”.

konferencje

Autor: Edunews Polska
Źródło: http://www.flickr.com

W szlachetnym otoczeniu okazałego parku doskonale komponuje się stylowy Pałac, w którym można przenocować, zorganizować wytworne przyjęcie lub spotkanie biznesowe z wyrafinowaną oprawą. Wnętrza pałacowe integrują ze sobą secesyjny wystrój z nowoczesną technologią i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Z tego też powodu Pałac Brzezina czyni zadość nawet najbardziej wymagających gości. Jest to wymarzone miejsce na zorganizowanie udanej imprezy rodzinnej czy firmowej. Ale najkorzystniej o gastronomicznych i hotelarskich zaletach Pałacu przekonać się udając się tam osobiście. Hotel szeroko otwiera swoje podwoje dla wszystkich gości.

Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się o tym obiekcie i ofercie jaką proponuje znacznie więcej, informacją służy wyszukiwarka internetowa. Po wpisaniu frazy „sale konferencyjne we wrocławiu” wśród ofert z pewnością pojawi się strona domowa Pałacu Brzezina. Odnajdzie się tam nie tylko szczegółową ofertę, ale i niezmiernie uroczą galerię zdjęć. Fotografie świetnie oddają nietuzinkowe uroki zarówno otoczenia, jak i wnętrz Pałacu Brzezina.
Źródło: http://www.palacbrzezina.pl/