Wybór właściwego kierunku studiów to bezsprzecznie jeDNA z najistotniejszych, a jednocześnie najtrudniejszych decyzji w życiu nieomal każdego maturzysty.

przyszłość

Autor: Bosc d’Anjou
Źródło: http://www.flickr.com
kometa

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Wielość możliwości niejednokrotnie przyprawia nawet o ból głowy stając się solą w oku dla znacznej części potencjalnych żaków. finanse i inwestycje, historia sztuki, administracja, pedagogika, geografia Collegium Novum Warszawa, zarządzanie, stosunki międzynarodowe – wyliczać można bez przerwy – filologia angielska Wroclaw.
filologia angielska wroclaw

Źródło: http://www.fss-finanse.pl/

Nasuwa się pytanie: jaki zawód wybrać, ażeby zapewnić sobie wspaniałą i ciekawą pracę? Aktualnie niezwykle dużym zainteresowaniem cieszy się filologia angielska Wroclaw jest tego idealnym przykładem. Czemu? Powodów jest co najmniej kilka. Dogłębna znajomość rzeczonego języka a także zwyczajów Wielkiej Brytanii i USA „rozpościera” przed nami sporo możliwości, głównie na rynku pracy. Po uzyskaniu dyplomu możemy zatrudnić się jako tłumacz, nauczyciel, lektor – wszystko zależy od wybranej specjalności – anglistyka we Wrocławiu.

Dobrze byłoby zaznaczyć, że anglistyka we Wrocławiu stanowi gwarancję uzyskania gruntownego wykształcenia Dolnośląskie uczelnie dysponują bowiem kompetentną kadrą wykładowców, dla których nauczanie nie jest wyłącznie pracą, ale przede wszystkim pasją. Co więcej są dobrze wyposażone i korzystają z innowacyjnych technologii.