Prawda jest taka, że nasz język nie jest prosty, tak, więc organizuje się kursy dla obcokrajowców warszawa. Stolica naszego kraju jest pierwsza w takich pomysłach, bo najczęściej osoba z poza Polski nie daje rady wypowiedzieć właściwie nazwy naszej stolicy.

Ludzie

Autor: Ted Eytan
Źródło: http://www.flickr.com

Zdaje się obcokrajowcowi, że to połączenie liter nie do połączenia. Wiadomo, że i my Polacy posiadamy problemy z mową w innych językach i również możemy się zapisać na kursy (kursy Collegium Novum

Obcokrajowiec w Polsce

Zapraszamy pięknie ludzi, chcących się nauczyć polskiego na kursy (ciąg dalszy tego zagadnienia- szczegóły pod tym łączem https://www.collegium-novum.pl/) językowe do naszego państwa. Wiadomo, że nie wszyscy, jak to się mawia, „walą drzwiami i oknami”, ale jest niesamowicie dużo osób chętnych, którzy wykorzystują taką możliwość. Dlatego kursy dla obcokrajowców warszawa jest rzeczywiście świetnym rozwiązaniem. Dobrze, więc się zastanowić czy nie powiedzieć znajomej osobie z Niemiec, czy Portugalii, z którym do tej pory rozmawialiśmy w języku angielskim na tego typu kurs języka polskiego. Wiadomo, że dla obcokrajowców organizowane są różne inne kursy. Mają one na celu pomóc funkcjonować mieszkającym na terenie naszego kraju obcokrajowców.

Sala na kurs językowy

Autor: Shane Global
Źródło: http://www.flickr.com

Bo u nas w kraju naprawdę staramy się, żeby ludzie z innych państw zostawali u nas na dłużej. Ale najbardziej popularne są dokładnie kursy językowe, które przydają się też tym, którzy mieszkają w Polsce od pewnego czasu, bo bardzo ważne, by odpowiednie porozumiewali się w mowie, ale by nie mieli również problemu przy porozumiewaniu się na papierze.