Gdy nie mamy pojęcia, w jaki sposób zapełnić czas sobie i naszym pociechom możemy zawsze pomyśleć o Internecie. W sieci poza marnotrawstwem czasu na gapieniu się na plotki można też znaleźć rzeczy, które coś nam dadzą. Ale jak wiemy nie ma nic za darmo. Dostaniemy nagrodę, jeżeli sami coś fajnego zaproponujemy. W sieci jest wiele różnych konkursów.

Kocham Modę - kolekcja ubrań dla dzieci

Autor: Wójcik
Źródło: Wójcik
Konkursy online pozwalają na to, by wręcz w ostatniej minucie wysłać odpowiedź. Nie trzeba iść po znaczek pocztowy, ani wysyłać listu, wystarczy mail lub rejestracja na konkursowej stronie. Całość trwa parę minut. Są konkursy online dedykowane maluchom i są te dla osób starszych. Musimy dobrze poszperać.

Jeżeli omawiany temat niezwykle Ci pasuje, to żeby zyskać kolejne dane na to zagadnienie, pójdź dalej (http://varsovia.edu.pl/prywatna-szkola-podstawowa/) i kliknij tutaj.

A co istotne rzeczy, które można wygrać w tego typu konkursach są naprawdę ciekawe i cenne. Dość często również osoby, które nic nie wygrały dostają nagrodę gwarantowaną, czyli prawie za każdym razem coś dostaniemy.

Zrobione własnoręcznie

Drogie Mamy, odpoczywamy!

Autor: Miejsca Dzieci
Źródło: Miejsca Dzieci

Kiedyś nasze babki robiły dla nas drobiazgi do zabawy. Dawniej najzwyklejsze krzesło i koc stawało się idealną bazą do schowania skarbów, a kawałek niepotrzebnego kartonu był kamerą. Teraz dzieciaki muszą mieć super model telefonu i komputer z najnowszymi grami żeby mieli co robić. Jednak rzeczywistość jest taka, że zależne jest to od tego w jaki sposób dzieci są wychowywane. Owszem nie można dzieci odsuwać od dzisiejszej technologii, ale możemy od najmłodszych lat ćwiczyć ich wyobraźnię. Jeśli chcielibyśmy żeby nasze pociechy były zainteresowane tym, co jest wokół nich wystarczy, że spróbujemy zrobić dla nich coś samodzielnie.

Te osoby, które twierdzą, że nie potrafią muszą zajrzeć do Internetu i znaleźć coś typu: konkursy plastyczne dla dzieci. Czasem starczy jakieś ciekawe zwierzątko z orgiami, a innym razem wystarczy kawałek filcu przypominający tulipana. Dzięki temu dziecko zacznie rozumieć, że nawet kartka papieru może okazać się świetną zabawką. A przy tworzeniu razem z nami różnych rzeczy będzie świetnie rozwijało swą koordynację psycho-ruchową. Tak, więc zamiast znajdować dziecku kolejną zabawkę, którą po chwili rzuci w kąt, zróbmy dla dziecka coś własnoręcznie. Skoro nasze dziecko może robić dla nas śliczne laurki to i my spróbujmy stworzyć coś dla naszej pociechy.