Wiele osób, kiedy usłyszy słowo Barbie myśli o lalkach, jednak dziś Barbie to nie jedynie słodkie lalki, to dużo więcej. Rynek się rozpędził i możemy kupować przeróżne gadżety, które są opisane nazwą Barbie, są m.in. klocki, które da się ciekawie ułożyć.

Klocki drewniane, zabawki

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Są to mega bloks barbie (zobacz www), które dają możliwość kupowania wielu różnych kompletów. Jeśli więc nasze dziecko uwielbia lalki Barbie dobrze kupić mu jeszcze duże klocki, które dają możliwość ustawić lalkę Barbie już nie tylko w domku dla lalek, ale też przy stoisku z modą lub na skuterze lub w sklepie dla zwierzaków.

W tym artykule znajdziesz zajmujące informacje, lecz odszukaj także (http://www.drewnianezabawki.com.pl/) inne teksty na przedstawiany temat. Na pewno będą fascynujące.

Kompletów tego typu klocków jest wiele, bo producenci pojęli, że to super biznes. A my, gdy nie będziemy wiedzieli, co kupić naszemu dziecku na kolejną okazję możemy wybrać następny zestaw klocków, bo możemy je ułożyć na różne sposoby, więc to zabawka, która nie znudzi się naszemu maluchowi.

Duże klocki dla pociech w każdym wieku

Kiedy wybieramy zabawki naszym pociechom to bierzemy pod uwagę na sporo różnych kwestii, najistotniejsze jest jednak to czy nadają się dla maluchów w wieku naszych pociech. Wiemy, że pewnych klocków nie powinniśmy dawać dzieciom do określonego wieku, bo wiadomo, że nasze maluchy by je połknęły. Ale producenci pojęli to i zrobili klocki maxi (mega bloks maxi na krainazabawy.pl), czyli takie klocki, które są większe i dzieci nie będą w stanie ich połknąć nawet gdyby bardzo chciały.

klocki

Autor: Oliver Ponsold
Źródło: http://www.flickr.com
Z tego powodu nie powinniśmy zamykać się na to, co wiemy o zabawkach, a sprawdzić na bieżąco, co tam możemy kupić, bo stale są kolejne nowe możliwości. A kiedy chcemy by nasze dziecko zaczęło układać klocki od maleńkości, to powinniśmy zacząć szukać dużych klocków, które nasz pociecha da radę złapać w rączkę, ale nie da rady ich połknąć. Co ważne takie klocki, kiedy ich nie pogubimy, posłużą dzieciaczkom przez dłuższy czas, nawet jak już będą starsze, bo im będą starsze tym większe możliwości będą widziały przy bawieniu się klockami. Warto brać to pod uwagę, gdy kupujemy naszym pociechom zabawki, bo potem wychodzi na to, że w całym mieszkaniu jest mnóstwo zabawek, z którymi w sumie nie wiemy, co zrobić. Dobrze powinniśmy pójść na jakość na nie stawiać na ilość.