Dzisiaj parę sposobów na to, jak zarobić dodatkowe pieniądze.
Realia współczesnych czasów wszyscy znamy. Dzisiaj nic nie jest „na pewno”. W większości wypadków musimy się dwoić i troić, aby godnie żyć.

Poniżej kilka pomysłów. Umiesz fotografować lub kamerować? Nigdy nie myślałaś, by zarabiać na swojej pasji? Być może sporządzisz swe profesjonalne portfolio? Może masz zdjęcia, które warto pokazać gdzieś dalej. Szukaj zamówień w owym temacie. Popytaj przyjaciół. Czasem przedsiębiorstwa poszukują dorywczo osób „z duszą” do obsłużenia weselnych imprez, przyjęć. Być może posiadasz dar, jaki wystarczy tylko troszkę podszkolić lub rozwinąć. Pokaż go światu. korepetycje. Mimo pozorów nie musimy być żakiem bądź nauczycielem dyplomowanym aby móc w ów sposób sprzedawać swoją wiedzę i przy okazji komuś pomóc. Liczy się cierpliwość i powołanie. Nauczać możemy nawet nestorów obsługi komputera, gry na skrzypcach albo szydełkowania. Literalnie wszystkiego. Możesz również nagrywać filmy instruktażowe oraz działać w necie.
regolit

Autor: WAN SA
Źródło: WAN SA
Pitraszenie. Tu pole do popisu też jest duże, albowiem smakoszy oDNAjdziesz wszędzie. Wystarczy mieć do tego dryg oraz troszkę zapału. Można piec mięsa, torty czy też robić super sałatki. Jeśli nie masz pojęcia w jaki sposób rozpocząć, to zrób kilka próbek swoich produktów i wyjdź z nimi do przyjaciół, do okolicznych kiosków bądź urzędów. Opieka nad maluchami. Niby oklepany przedmiot, ale jednak jest to zarobek, który zawsze będzie popularny.

W Irlandii na przykład bardzo powszechne jest dorywcze opiekowanie się maluchami – odbieranie ze szkoły, czy wieczorne pilnowanie dzieci. Na co dzień a także od święta. Na telefoniczne wezwanie.