zeszyt

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/wsbwwarcino.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Jakie przedmioty kupić dla ucznia na rozpoczęcie roku szkolnego

szkoła
Gdybyśmy znów znaleźli się w krainie lat dziecięcych, gdzie byśmy od razu się udali? Do rodzinnego domu, w którym nie mieszkamy już od dawna, do nieżyjącej już od dawna babci czy do starych kumpli, których nie widzieliśmy od lat? Opcji jest sporo, na pewno nie poprzestalibyśmy na jednej z nich, przecież można by wszystko zrobić na raz, można by w jeden dzień odwiedzić te wszystkie miejsca.

W dzisiejszych czasach szkoła to nie wyłącznie plecak i kredki

nauczyciel i uczniowie
Autor: www.audio-luci-store.it
Źródło: http://www.flickr.com
Pamiętasz ten czas, gdy chodziło się do szkoły. To nie był zwyczajny okres, jest oczywiście zapamiętany już na zawsze. To była zdecydowanie inna szkoła, niż dziś. Teraz to są dostępne różne udogodnienia tablety i smartfony, których używają w czasie lekcji, my mieliśmy inne zajęcia: czekaliśmy na przywóz kredy do szkoły, a później zabieraliśmy ją i zamazywaliśmy całe osiedle. Pamiętasz? Nasze znaki były na chodnikach, na blokach, aż do pierwszego lepszego deszczu. Pamiętasz?
Syndicate content